جوی عزیزم، که برای من مظهر رها بودنی،

سلام ; 

نامه نوشتن را دوست دارم، اما نمی دانستم چطور بنویسم، چی بنویسم و یا به کی بنویسم.

این روزها نامه های زیادی را از طرف وبلاگ نویس ها دریافت میکنی. می دانم، من یک هشتم آنهاهم قلم خوبی ندارم. اما ما ایرانی ها یک ضرب المثل داریم که می گوید: آنچه از  دل برآید لاجرم بر دل نشیند و این صحبت ها.

جو، تو آن دختری نیستی که من هستم، تو کسی هستی که میخواهم باشم. رها بودنت، قوی و سرزنده بودنت، شجاعتت، برای من مثل فصلی از زیست شناسی ست که باید یادش بگیرم. می گویم زیست شناسی چون برایم تجلی زیبایی و خنکاست. که برایم تجلی زندگی، زنده بودن است.

جو، لبخندت، هرچند تلخ و غمگین، وقتی که تنهایی و سیاهی تورا احاطه کرده برایم رویایی ترین لبخند تاریخ است. اگر یک نقطه مشترک داشته باشیم همین لبخندهای غمگین و مصممی ست که زده ایم و دوباره برخاسته ایم و دوباره و دوباره و دوباره.

البته یک نقطه مشترک دیگرهم هست! جفتمان رگه هایی از HD* بودن را داریم :دی (این را از دیوانه بازی هایت با لوری فهمیدم! خب، خوشبختم! :))

جوزفین عزیزم، گاهی فکرمیکنم چقدررر چیزهای زیادی هستند که باید یاد بگیرم، تجربه کنم، چقدر رویاهای فراوانی در سر دارم که باید ازآنها محافظت کنم چون که خودت بهتر میدانی، انسان بدون رویا، حتی با علم به اینکه شاید فردا دیگر زنده نباشد، آنچنان زنده نیست. 

خسته ات نمی کنم. یک چیزبگویم و بروم ریاضی بخوانم، من دوستان خیالی زیادی دارم، ان شرلی کاثبرت، تو، هلن برنز و چندتای دیگر(نه نه جین ایر دوستم نیست، چون خیلی درگیر دراماست و من زیاد حوصله این چیزهارا ندارم).

خواستم بگویم که شماها باعث می شوید کمتر از 39 سالگی بترسم، کمتر خودم را درگیر قید و بندها کنم، آزادانه تر، رهاتر، زندگی کنم. میدانی خیلی برایم مهم است که همه چیز را خوب خوب حس کنم، با تمام وجود لمس کنم، از پاهایم آنقدر استفاده کنم که جز چندتا مفصل زهواردررفته چیزی نصیب خاک نشود، آنقدر برقصم و بچرخم که تمام کائنات به تکاپو بیفتد، انقدر یادبگیرم که قشرخاکستری مخم آبگوشت شود، آنقدر بخوانم، آنقدر ببینم که نقطه کور در شبکیه ی چشم هایم ساییده شود، آنقدر گوش دهم که پرده صماخم نازک شود، اما جو، من خیلی پرحرفم، کاش کمتر این زبان را تکان دهم. 

آره جو، می بینی چه خوب با زمینی بودن انس گرفته ام؟ 

دوست دارتو، مائده، از زمین تا نپتون و بلعکس.

پ.ن: راستی تو چقدر خوشگلی.

پ.ن2: یک موزیک بشنویم؟ دریافت

*hyperactivity disorder

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Michelle Kristy دانلود تحقیق طراحی سایت,شرکت طراحی سایت,طراحی سایت تهران کلينيک زيبايي کاشت مو و عمل هاي زيبايي حرفهای من با خودم Trey سوال و پرسش گل و گياه "وبلاگ رسمی اشعار صبا ضیایی "