-آه همین الان تایم استراحتم تمام شد!-

امروز بعد از پایان تست های فیزیک مقاله ای از مهشید حقیقت میخواندم که درباره کارآفرینی ن در جهان صحبت کرده بود و واو! یخش هایی از آن واقعا الهام بخش است!

ما زن ها خودمان را محبوس یک سری کلیشه های تعریف شده ی اجتماعی کرده ایم یا شاید هم کرده اند! ، جسور بودن و dream big را یادمان ندادند ، ما باید همیشه کامل می بودیم ، مراقب رفتارمان ، پوششمان ، حتی خندیدنمان! می بودیم.زمین خوردن و دوباره قدرتمند تر برخاستن را یادمان ندادند.ما را از مورد قبول نبودن ترساندند ، در کله ما فرو کردند که باید واسطه گر و محافظه کار باشیم .بی پروا بودن را یادمان ندادند.

اما به درک! همه چیز را که بای دیفالت آدم دراختیار ندارد ، اکتسابی است و همین جذابش می کند.

خلاصه خواستم بگویم دخترانم! ما راه درازی در پیش داریم! 

هیچوقت دلم نمیخواهد معشوقه کسی باشم و این ربطی به جملات بالا یا منافاتی با آن ندارد ولی کلا عمیقا دلم میخواهد #self_partner باشم و این قالب برایم آرامش بخش تر است تا مادر و همسر و سرویس دادن تا پای مرگ!

آم  ؛ و دیگر اینکه از اینکه فردا جمعه ست و آزمون داریم انقدر خوشحالم که دلم میخواهد بمیرم+_+

یک چیز دیگرهم بگویم و بروم پی کار و زندگی ام! من سالیان نسبتا زیادی است که بلاگرم اما راستش را بخواهید هیچوقت جرئت به زبان آوردن افکارم را نداشتم ، ار اینکه چیز بی بته ای بگویم یا اینکه چیزی بگویم و بعدا نقضش کنم میترسیدم! تا اینکه یاد گرفتم رها باشم و به خودم احترام بگذارم و اعتماد به نفس داشته باشم! همه اینهارا مدیون فضایی هستم که بیان دراختیارم گذاشته! مرسی بیان!

عزیزدلم مائده ، روز به خیر.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سینک استیل صنعتی ارتودنسی Patricia کورش عروج Nao محمد رضا مهری | گاه نوشت ها ایرانیاتبلیغ خبرگزاري شيميايي