خب من که می خواهم دیگر هروقت دلم خواست بیایم و اینجا یک سری واژه های مضخرف را روی هم سوار کنم و حالش را ببرم، مسئله این است که صبح زودتر بیدار شوم و یک چیزهایی بنویسم یا شب قبل خواب یک چیزهایی بنویسم؟ خب جوابش را فعلا نمیدانم و اصلا مهم امر نوشتن است. آخر این دفترچه الکترونیکی با آن سررسید آبی نفتی که دوماه هرروز قبل از درس خواندن تویش می نوشتم، به وضوح فرق دارد. اصلا میدانی؟ من عاشق همین تق تق کوبیدن روی دکمه های کیبوردم و مثل همه ی کارهای دیگرم که دلایل صدرصد عقلانی ندارد این هم همانطور است. مثلا یک بار که مریم زنگ زده بود، بین خوش و بش هایشان مامان به او گفته بود که مائده هرروز ورزش می کند و بعدا مریم به من گفت: چههه حاااالی داااری بابااااا. و منم از پشت تلفن شانه بالا انداخته بودم و گفتم: صرفا خوشم میاد ضربان قلبم بالا بره. 

خب راستش این چهارمین پست است نه سومین، چون من ظهری یک پست دیگر نوشته بودم و دوستش نداشتم و پیش نویس کردم. قانون اول: هیچ پستی دیگر پاک یا پیش نویس نشود. حتی اگر تماما بولشت باشد.

.

فعلا بیا این گیتارنوازی خلسه آور از دلبرم; سانز را بشنویم: دریافت

.

خواستم بگویم که چقدر از شخصیت داکترهاوس سریال House Md خوشم می آید. همان نبوغ شرلوک را دارد با پس زمینه عوضی بودن که اصلا زیبایی اش به همین عوضی بودنش است. دیگر تقریبا دارم مطمئن میشوم که اینجور سریال هارا از سیت کام بیشتر دوست دارم.

.

دیشب نوشتم که درخواب مغزم درگیر روبیک می شود و میدانی تمام دیشب در خواب مغزم مشغول چه بود؟ یک سوال صحیح و غلط زیست! صرفا همان موقغ که تستش را میزدم از نکته اش خوشم آمده بود، ولی دلیل نمیشود کل شب را نگذارد خوابم عمیق شود که! گزاره یک همچین چیزی بود: هر سلول تریپلوئیدی وظیفه تغذیه رویان را دارد؟ که خب شما همان ابتدا وقتی "هر" فریبنده را می بینید یک 'نه' قاطع می گویید بدون اینکه حتی مثال نقضی برایش بیاورید ولی خب گندم زراعی فرزندانم! گندم زراعی! که 6n است و میوز که می کند در کیسه رویانی هفت تا سلول تریپلوئید می سازد، اما آیا هر هفت تا وظیفه تغذیه رویان دارند؟ نه دیگرنه! :*)))

.

دارد باران می آید و چشم هایم را که می بندم این تصویر ظاهر میشود: کنار ساحل درحالی که لاک قرمزرنگ زده م پاهایم را در شن ها فرو می برم و حرکت آب روی پوستم را حس میکنم.

.

همین و شب به خیر.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پندار وب مطب دکتر وحید سبقت الهی دانیال میرشکاری مسافر Monique وب صدا قالب حرفه ای کشتی تفریحی قوی سفید اسمبلر میان مکث